Kancelaria skupia radców prawnych z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, koncentrującym się na zagadnieniach związanych z funkcjonowaniem podmiotów sektora publicznego.


Jako osobny podmiot działamy od 2013 r. Podjęliśmy wówczas decyzję, aby utworzyć odrębną spółkę, skupiającą grupę prawników, współpracujących dotychczas ściśle z pomorską firmą konsultingową DS Consulting Sp. z o. o. Dzięki temu świadczymy na rzecz naszych klientów usługi stricte prawnicze, gwarantując odpowiedni poziom profesjonalizmu i bezpieczeństwa.


Nasze doświadczenie obejmuje wiele lat pracy na rzecz jednostek samorządu terytorialnego, spółek komunalnych, instytucji kultury, urzędów publicznych i uczelni, ale także na rzecz przedsiębiorstw komercyjnych, w tym naszych partnerów biznesowych.


Sami będąc przedsiębiorcami, znamy doskonale trudności z jakimi boryka się każdy z nich - dlatego znajdujemy i rekomendujemy najkorzystniejsze dla Państwa rozwiązania postawionych przed nami problemów.


Staramy się, aby oferowane przez nas usługi miały charakter kompleksowy, i w pełni zaspokajały potrzeby potrzeb naszych Klientów. W tym celu stale współpracujemy z doświadczonymi ekonomistami i doradcami podatkowymi, a w razie zaistnienia takiej potrzeby zapraszamy ich do udziału w pracach na rzecz naszych Klientów.